rolex replica replica watches fake rolex replica watches replica watches replica rolex replica rolex watches replica watches rolex replica fake rolex

Warunki realizacji -

Warunki realizacji zleceń

 

     W naszej branży, często spotykamy się z różnymi błędami w sztuce, które mogą sprawić, że czas oczekiwania
na druk się wydłuży. Dlatego by uniknąć niepotrzebnych problemów przed zleceniem druku, zalecamy stosować się do poniższych zapisów.

 

Pliki przesyłane w programach Corel Draw i pliki PDF, są uważane przez drukarnię jako pliki zamknięte. Istnieje możliwość odpłatnego sprawdzenia poprawności i dokonania korekty materiałów przesłanych przez Klienta. W takim przypadku należy przesłać informację z prośbą "PEŁNEGO SPRAWDZENIA SKŁADU" przy składaniu zamówienia. Klient w takiej sytuacji otrzymuje plik do akceptacji na swoje konto e-mail.

 

Uwaga wszystkie pliki w formacie CDR będą automatyczne konwertowane do formatu PDF z zamianą kolorystyki na CMYK z wyłączeniem zamówień w kolorystyce PANTONE.

Prosimy o zwracanie szczególną uwagę na konwersję kolorów z programu Corel Draw, oraz o zachowanie odpowiedniej odległości od linii cięcia, zgodna ze specyfikacją.

Wszystkie czcionki powinny być zamienione na krzywe.

 

 W przypadku plików PDF wyeksportowanych z programu Corel Draw, aby uniknąć błędów w wydruku należy zaznaczyć wszystkie zdjęcia i obiekty na pracy i połączyć je z tłem - przekształcić na mapę bitową.

 W związku z możliwością wystąpienia błędów przy generacji plików PDF w postaci wektorowej a nie jako bitmapa z programu Adobe Photoshop, pliki wynikowe z programu Adobe Photoshop powinny być zapisywane jako TIFF bez warstw - spłaszczone. Drukarnia NIE PONOSI odpowiedzialności za błędnie wygenerowane pliki PDF z programu Adobe Photoshop, oraz pliki błędnie wygenerowane przez programy Adobe Photoshop i Corel Draw przekonwertowane przez inne oprogramowanie np. Adobe Indesign.

English